PL EN DE ES FR RU HR

FLORAHUMUS został wyróżniony tytułami Dobra Marka 2022 oraz Polska Dobra Marka 2022!

FLORAHUMUS został wyróżniony tytułami Dobra Marka 2022 oraz Polska Dobra Marka 2022!

FLORAHUMUS po raz kolejny podkreśla swoją bardzo silną pozycję na rynku naturalnych stymulatorów wzrostu roślin. Tym razem nasz preparat został laureatem w dwóch kategoriach programu Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma. Tytuły w tym programie przyznawane są na podstawie badań konsumenckich oraz szczegółowej analizy rynku. FLORAHUMUS osiągnął ponadprzeciętny poziom w elementach podlegających ocenie, co zaowocowało przyznaniem tytułów Dobra Marka 2022 oraz Polska Dobra Marka 2022. Dziękujemy za zaufanie!

O programie Dobra Marka

Współczesny świat stawia przed konsumentami trudne zadanie. Mnogość dostępnych produktów wprowadza zamęt, w którym podjęcie świadomej i opłacalnej decyzji to złożony proces. W celu pomocy konsumentom w wyborze najlepszych marek redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy stworzyły Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma. W ramach programu wspomniane redakcje poddają skrupulatnej analizie rynkowej firmy działające w Polsce. Oceniane są m.in. pozycja rynkowa i rozpoznawalność marki, jakość produktu, a także stopień zaufania klientów. Badanie pozwala wyłonić te firmy, które wytwarzają produkty rodzimego pochodzenia na najwyższym poziomie oraz mają ambicje poprawiać sytuację konsumentów w Polsce.

W ramach programu Dział Badań i Analiz Rynku Grupy Media Press przeprowadza nie tylko analizy rynkowe, ale również badania konsumenckie. Są one realizowane za pośrednictwem wywiadów telefonicznych, ankiet internetowych lub wywiadu bezpośredniego. Oznacza to, że wyróżnione produkty cieszą się dużym uznaniem wśród klientów, którzy chętnie dzielą się swoimi pozytywnymi opiniami.

FLORAHUMUS z tytułem Dobra Marka 2022

Wspomnianą wcześniej trudną sytuację konsumentów można w szczególności zauważyć na rynku nawozów i stymulatorów wzrostu. Od ponad roku ceny nawozów mineralnych stale rosną (pisaliśmy o tym np. tutaj). Do tego dochodzą zmiany klimatyczne oraz częste susze – od 2015 roku w Polsce klęska suszy występowała niemalże każdego roku. Sprawia to, że coraz trudniej skutecznie wspierać rozwój roślin. Produktywność upraw spada, a wraz z nią rentowność gospodarstw.

W tych warunkach właściwości preparatu FLORAHUMUS są wyjątkowo pożądane. Zawarte w nim kwasy humusowe pozytywnie wpływają na retencję wody, poprawiają strukturę fizyczną gleby oraz podnoszą efektywność przyswajania składników pokarmowych przez rośliny. Dzięki temu gleba staje się żyźniejsza, a plon obfitszy. Co najważniejsze: FLORAHUMUS jest ekologiczny oraz niezwykle wydajny – wystarczy zaledwie 300 ml/ha. Wszystkie te zalety docenili zarówno eksperci przeprowadzający analizę rynkową, jak i rolnicy oraz ogrodnicy, którzy z ogromnym powodzeniem stosują nasz preparat. Podkreśla to tytuł Dobra Marka 2022 otrzymany przez FLORAHUMUS. Dziękujemy za zaufanie – to Wasze opinie sprawiają, że możemy tworzyć produkt wysokiej jakości.

FLORAHUMUS wspiera polskich rolników

Od 2020 roku program Dobra Marka przyznaje również specjalne wyróżnienie dla polskich firm: Polska Dobra Marka. Organizatorzy pragną w ten sposób wskazać konsumentom te produkty, które cechują się nie tylko wysoką jakością, ale również rodzimym pochodzeniem. Dzięki temu rośnie konsumencka świadomość na temat pochodzenia produktów. Wszyscy wspólnie pokazujemy, że polskie marki mogą z powodzeniem konkurować ze światowymi.

FLORAHUMUS powstaje z polskiego węgla brunatnego. Zależy nam na zaakcentowaniu naszej obecności na polskim rynku, dlatego chętnie i często bierzemy udział w wydarzeniach rolniczych: targach, forach i konferencjach. Opowiadamy na nich o zaletach kwasów humusowych i korzyściach, jakie niosą dla rolnictwa, zwłaszcza ekologicznego. Za te działania FLORAHUMUS uzyskał wyróżnienie Polska Dobra Marka 2022. Dziękujemy!