PL EN DE ES FR RU HR

Nagrody i wyróżnienia

FLORAHUMUS cieszy się zaufaniem klientów oraz silną pozycją na rynku, co potwierdzają zdobyte przez nas prestiżowe wyróżnienia. Zobacz historię nagród, którymi został uhonorowany FLORAHUMUS.

Złoty Laur Konsumenta 2023

FLORAHUMUS to preparat, który w ekologiczny sposób użyźnia glebę. Wyróżnia go wysoka zawartość naturalnych kwasów humusowych oraz prosty sposób aplikacji. Dzięki temu każdy może łatwo poprawić zdrowie i plonowanie roślin. Konsumenci dostrzegają te zalety, czego wyrazem jest niegasnące zainteresowanie preparatem. Sięgają po niego zarówno profesjonalni rolnicy, jak i osoby posiadające niewielkie przydomowe ogródki czy działki. Jest wszechstronny: sprawdza się w uprawach warzyw, krzewów i drzew owocowych. Nadaje się nawet do roślin ozdobnych, które dzięki kwasom humusowym mają doskonale wybarwione liście, są zdrowsze i obsypane kwiatami. FLORAHUMUS jest wydajny, skuteczny i przyjazny dla środowiska. Zalety te zaowocowały przyznaniem marce prestiżowej nagrody: Złoty Laur Konsumenta 2023 w kategorii Ekologiczne Rozwiązania w biznesie/przemyśle. To ogromny wyraz zaufania dla preparatu, wskazujący konsumentom, że stymulator wzrostu roślin FLORAHUMUS to skuteczne rozwiązanie poprawiające wzrost roślin.

Dobra Marka 2023

Jury nagrody Dobra Marka po raz kolejny doceniło FLORAHUMUS. Rok 2022 i 2023 to trudne czasy dla polskiego rolnika. Zmiany klimatyczne, rosnące koszty produkcji oraz zmiany preferencji konsumentów, którzy coraz częściej sięgają po żywność ekologiczną, to tylko niektóre z problemów, z którymi zmagają się rolnicy. Aby sobie z nimi poradzić, poszukują innowacyjnych rozwiązań. Takich, które pozwolą im realizować swoje cele, a jednocześnie działać zgodnie z nowymi wytycznymi wynikającymi z Europejskiego Zielonego Ładu oraz nowej Wspólnej Polityki Rolnej. Takim rozwiązaniem jest stymulator wzrostu roślin FLORAHUMUS. Bazuje na kwasach humusowych, a więc substancjach, które nie wpływają negatywnie na środowisko. Dzięki temu może z powodzeniem być wykorzystywany także w uprawach ekologicznych. W przyjazny dla ekosystemu sposób pozwala poprawić żyzność gleby, a co za tym idzie wzmocnić zdrowie roślin i zwiększyć plony. Nic dziwnego, że sięga po FLORAHUMUS sięga coraz więcej rolników, co docenili eksperci przyznając produktowi tytuł Dobra Marka 2023.

Polska Dobra Marka 2023

Dla ekipy FLORAHUMUS ważne jest, aby wspierać polskich rolników. Regularnie podróżujemy po Polsce, uczestnicząc w targach, wystawach, dniach pola i prelekcjach. Dzielimy się na nich wiedzą o korzystnym wpływie kwasów humusowych na rośliny. Ponadto FLORAHUMUS powstaje z polskiego węgla brunatnego, co stanowi nasz wkład w promowanie lokalnej gospodarki. Organizatorzy plebiscytu Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma docenili te działania i przyznali FLORAHUMUS prestiżowy tytuł Polska Dobra Marka 2023.

Dobra Marka 2022

kwasy humusowe florahumus dobra marka 2022

Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma powstał w celu pomocy dokonania świadomego wyboru konsumentom w Polsce. Organizatorzy, czyli redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy, zauważyli, że współczesny konsument musi wybierać spośród ogromu produktów, co stawia przed nim trudne zadanie. Stworzyli program, w którym na podstawie analizy rynku oraz badań konsumenckich przyznawany jest tytuł Dobra Marka. Firmy odznaczone tym wyróżnieniem zaskarbiły sobie zaufanie klientów oraz wykazały się ponadprzeciętnymi wynikami w profesjonalnej analizie biznesowej. Parametry podlegające ocenie obejmują m.in. jakość produktu oraz pozycję rynkową marki.

Preparat FLORAHUMUS ma bardzo silną pozycję na rynku stymulatorów wzrostu. Europejskie rolnictwo stara się zminimalizować użycie środków chemicznych. Rolnicy zwracają się więc ku ekologicznym rozwiązaniom – a w tych przoduje FLORAHUMUS. Preparat bazuje na naturalnych kwasach humusowych, które w sposób przyjazny środowisku poprawiają najważniejsze właściwości gleby. Wysoka jakość, cena, pochlebne opinie klientów i renoma marki FLORAHUMUS spowodowały, że produkt został uhonorowany tytułem Dobra Marka 2022.

Polska Dobra Marka 2022

florahumus polska dobra marka 2022

Organizatorzy programu Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma postanowili przyznawać specjalne odznaczenie dla tych z firm, które szczególnie przyczyniają się do rozwoju polskich produktów. W ten sposób powstało przyznawane od 2020 roku odznaczenie Polska Dobra Marka. Dzięki niemu konsumenci mogą w łatwy sposób zidentyfikować produkty charakteryzujące się polskim pochodzeniem.

Marka FLORAHUMUS od początku mocno akcentuje swoją obecność na polskim rynku. Nasi specjaliści często biorą udział w branżowych imprezach. Z werwą opowiadają o korzyściach ze stosowania preparatu oraz odpowiadają na pytania zainteresowanych. Stymulator jest produkowany w Polsce, z polskiego węgla brunatnego. Redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy doceniły te działania i przyznały za nie wyróżnienie Polska Dobra Marka 2022 dla preparatu FLORAHUMUS.

Konsumencki Lider jakości – Debiut Roku 2021

FLORAHUMUS kwasy humusowe Konsumencki lider jakości 2021

W 2021 roku odbyła się jubileuszowa edycja plebiscytu Konsumencki Lider jakości organizowanego przez Strefę Gospodarki. W ramach programu przeprowadzono badanie opinii ponad 15000 konsumentów, którzy oceniali produkty w różnych kategoriach, m.in. ceny i jakości, ale również rozpoznawalności marki czy nawet wyglądu opakowania. FLORAHUMUS zdobył zaszczytny tytuł Debiut Roku 2021 przyznawany firmom, produktom lub usługom, które świeżo pojawiły się na rynku, ale ich wpływ na branżę już jest ogromny.

Stymulator wzrostu FLORAHUMUS z impetem zdobył zaufanie klientów na rynku naturalnych środków wspierających wzrost i rozwój roślin. Rolnictwo ekologiczne dynamicznie się rozwija; rośnie również popularność przydomowych warzywników. Nasz produkt jest uniwersalny i ma wszechstronne zastosowanie: nadaje się zarówno do dużych gospodarstw, jak i niewielkich ogródków, a nawet roślin doniczkowych. Dzięki temu szybko stał się rozpoznawalny na rynku, co zaowocowało wyróżnieniem Konsumencki Lider jakości – Debiut Roku 2021.

Laur Konsumenta / Laur Klienta — Odkrycie Roku 2021

FLORAHUMUS kwas humusowy laur konsumenta 2021

Laur Konsumenta / Laur Klienta to jeden z najbardziej znanych i prestiżowych plebiscytów konsumenckich. Certyfikat jest przyznawany najpopularniejszym i najbardziej cenionym markom w Polsce. Marki te wyłaniane są przez Redakcyjną Komisję Weryfikacyjną na podstawie sondażu konsumenckiego. W 2021 roku FLORAHUMUS wciąż był nowym produktem na rynku, ale mimo tego już został doceniony przez ogrodników i rolników w całym kraju. Preparat FLORAHUMUS jest bowiem wydajny, ekologiczny i skuteczny. Wystarczy 300 mililitrów na 1 hektar oprysku, aby gleba stała się żyźniejsza, a rośliny prężnie się rozwijały. Konsumenci zauważyli te cechy. Wystawiona przez nich pozytywna opinia sprawiła, że FLORAHUMUS został Odkryciem Roku 2021 w plebiscycie Laur Konsumenta / Laur Klienta.