PL EN DE ES FR RU HR

Nagrody i wyróżnienia

FLORAHUMUS cieszy się zaufaniem klientów oraz silną pozycją na rynku, co potwierdzają zdobyte przez nas prestiżowe wyróżnienia. Zobacz historię nagród, którymi został uhonorowany FLORAHUMUS.

FLORAHUMUS kwasy humusowe Konsumencki lider jakości 2021

Konsumencki Lider jakości – Debiut Roku 2021

W 2021 roku odbyła się jubileuszowa edycja plebiscytu Konsumencki Lider jakości organizowanego przez Strefę Gospodarki. W ramach programu przeprowadzono badanie opinii ponad 15000 konsumentów, którzy oceniali produkty w różnych kategoriach, m.in. ceny i jakości, ale również rozpoznawalności marki czy nawet wyglądu opakowania. FLORAHUMUS zdobył zaszczytny tytuł Debiut Roku 2021 przyznawany firmom, produktom lub usługom, które świeżo pojawiły się na rynku, ale ich wpływ na branżę już jest ogromny.

Stymulator wzrostu FLORAHUMUS z impetem zdobył zaufanie klientów na rynku naturalnych środków wspierających wzrost i rozwój roślin. Rolnictwo ekologiczne dynamicznie się rozwija; rośnie również popularność przydomowych warzywników. Nasz produkt jest uniwersalny i ma wszechstronne zastosowanie: nadaje się zarówno do dużych gospodarstw, jak i niewielkich ogródków, a nawet roślin doniczkowych. Dzięki temu szybko stał się rozpoznawalny na rynku, co zaowocowało wyróżnieniem Konsumencki Lider jakości – Debiut Roku 2021.

FLORAHUMUS kwas humusowy laur konsumenta 2021

Laur Konsumenta / Laur Klienta — Odkrycie Roku 2021

Laur Konsumenta / Laur Klienta to jeden z najbardziej znanych i prestiżowych plebiscytów konsumenckich. Certyfikat jest przyznawany najpopularniejszym i najbardziej cenionym markom w Polsce. Marki te wyłaniane są przez Redakcyjną Komisję Weryfikacyjną na podstawie sondażu konsumenckiego. W 2021 roku FLORAHUMUS wciąż był nowym produktem na rynku, ale mimo tego już został doceniony przez ogrodników i rolników w całym kraju. Preparat FLORAHUMUS jest bowiem wydajny, ekologiczny i skuteczny. Wystarczy 300 mililitrów na 1 hektar oprysku, aby gleba stała się żyźniejsza, a rośliny prężnie się rozwijały. Konsumenci zauważyli te cechy, a wystawiona przez nich pozytywna opinia sprawiła, że FLORAHUMUS został Odkryciem Roku 2021 w plebiscycie Laur Konsumenta / Laur Klienta.

kwasy humusowe florahumus dobra marka 2022

Dobra Marka 2022

Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma powstał w celu pomocy dokonania świadomego wyboru konsumentom w Polsce. Organizatorzy, czyli redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy, zauważyli, że współczesny konsument musi wybierać spośród ogromu produktów, co stawia przed nim trudne zadanie. Stworzyli program, w którym na podstawie analizy rynku oraz badań konsumenckich przyznawany jest tytuł Dobra Marka. Firmy odznaczone tym wyróżnieniem zaskarbiły sobie zaufanie klientów oraz wykazały się ponadprzeciętnymi wynikami w profesjonalnej analizie biznesowej. Parametry podlegające ocenie obejmują m.in. jakość produktu oraz pozycję rynkową marki.

Preparat FLORAHUMUS ma bardzo silną pozycję na rynku stymulatorów wzrostu. Europejskie rolnictwo stara się zminimalizować użycie środków chemicznych, co sprawia, że konsumenci zwracają się ku alternatywnym, ekologicznym rozwiązaniom – a w tych przoduje FLORAHUMUS. Preparat bazuje na naturalnych kwasach humusowych, które w sposób przyjazny środowisku poprawiają najważniejsze właściwości gleby. Wysoka jakość, cena, pochlebne opinie klientów i renoma marki FLORAHUMUS spowodowały, że produkt został uhonorowany tytułem Dobra Marka 2022.

florahumus polska dobra marka 2022

Polska Dobra Marka 2022

Organizatorzy programy Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma postanowili przyznawać specjalne odznaczenie dla tych z firm, które szczególnie przyczyniają się do rozwoju polskich produktów. W ten sposób powstało przyznawane od 2020 roku odznaczenie Polska Dobra Marka, które pozwala konsumentom w łatwy sposób zidentyfikować produkty charakteryzujące się polskim pochodzeniem.

Marka FLORAHUMUS od początku mocno akcentuje swoją obecność na polskim rynku. Nasi specjaliści często biorą udział w branżowych imprezach, na których z werwą opowiadają o korzyściach ze stosowania preparatu oraz odpowiadają na pytania zainteresowanych. Stymulator jest produkowany w Polsce, z polskiego węgla brunatnego. Redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy doceniły te działania i przyznały za nie wyróżnienie Polska Dobra Marka 2022 dla preparatu FLORAHUMUS.