PL EN DE ES FR RU HR

Zapraszamy na XII Wiosenne Targi Ogrodnicze „Pamiętajcie o ogrodach”

florahumus targi

Zapraszamy na XII Wiosenne Targi Ogrodnicze „Pamiętajcie o ogrodach”

W dniach 23-24 kwietnia odbędą się XII Wiosenne Targi Ogrodnicze „Pamiętajcie o ogrodach” organizowane przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie. To doskonała okazja dla wszystkich miłośników ogrodnictwa – zarówno profesjonalistów, jak i hobbystów – na zapoznanie się z najnowszymi trendami w uprawie roślin ogrodowych i nie tylko. Na imprezie będzie obecna ekipa FLORAHUMUS. Z przyjemnością opowiemy o korzyściach z używania naszego preparatu. Zapraszamy do odwiedzenia targów na ul. Jagiellońskiej 91 w Olszynie.

Dla kogo przeznaczone są Wiosenne Targi Ogrodnicze?

Na targach „Pamiętajcie o ogrodach” wszyscy wielbiciele roślin znajdą coś dla siebie. Właściciele ogrodów przydomowych, działkowcy, osoby uprawiające małe balkonowe warzywniki, rolnicy zajmujący się profesjonalną uprawą warzyw lub owoców miękkich czy nawet właściciele gospodarstw ekologicznych – absolutnie każdy miło i produktywnie spędzi czas na olsztyńskiej imprezie. Osoby dopiero wkraczające w świat ogrodnictwa mogą dowiedzieć się, jak stworzyć ogród piękny i funkcjonalny, czyli taki, który będzie zarówno cieszył oko kwitnącymi kwiatami, jak i zapewniał dostęp do świeżych warzyw i owoców. Z kolei na wytrawnych rolników czeka m.in. prezentacja maszyn i urządzeń do produkcji ogrodniczej czy też roślin i artykułów szkółkarskich. Warto sprawdzić, które gatunki będą w nadchodzącym sezonie najpopularniejsze.

Czego jeszcze możesz się spodziewać?

Targi to nie tylko okazja do spotkań biznesowych, zawierania kontaktów i zdobywania agrotechnicznej wiedzy, ale również możliwość przyjemnego spędzenia czasu. Na odwiedzających czekają możliwość przejażdżki bryczką lub kucykiem, przegląd zwierząt gospodarskich (w tym alpak i owiec), a także prezentacja naturalnej żywności i rękodzieła. Obecnie popularność ekologicznej żywności szybko rośnie. Jednym ze sposobów na jej zdobycie jest własny warzywnik, nawet jeśli miałby być skromnych rozmiarów. Jak stworzyć taki warzywnik? Dowiesz się tego na targach, na których poznasz ekologiczne agrotechniki oraz najlepsze odmiany roślin do tego typu upraw. A może jesteś zainteresowany metodami oszczędzenia energii? W takim razie Twoją ciekawość zaspokoi prezentacja instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii.

FLORAHUMUS na Wiosennych Targach Ogrodniczych

Olsztyńska impreza to okazja do spotkania się z ekipą FLORAHUMUS. Nasz preparat doskonale sprawdza się zarówno w mniejszych ogródkach przydomowych, jak i w gospodarstwach o dużym areale. Dzięki bardzo dużej ilości kwasów huminowych w składzie, FLORAHUMUS pozwala skuteczne i wydajne wsparcie rozwoju i plonowania roślin. Co ważne, efekt ten osiągniesz w sposób przyjazny środowisku, ponieważ kwasy huminowe zawarte w preparacie są całkowicie ekologiczne. Chcesz wiedzieć więcej? Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej wystawy na Targach Ogrodniczych w Olsztynie.

XII Wiosenne Targi Ogrodnicze „Pamiętajcie o ogrodach” odbędą się w dniach 23-24 kwietnia na ul. Jagiellońskiej 91 w Olszynie.