PL EN DE ES FR RU HR

Zapraszamy na targi AGROTECH – odwiedź stoisko FLORAHUMUS

florahumus kwasy humusowe targi agrotech

Zapraszamy na targi AGROTECH – odwiedź stoisko FLORAHUMUS

Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach to jedna z najważniejszych imprez tego typu na rynku. Organizowane od 1995 roku, wciąż cieszą się rosnącą popularnością. To tutaj poznasz innowacyjne rozwiązania dla upraw, nawiążesz kontakty biznesowe czy też poszerzysz zakres branżowej wiedzy na licznych szkoleniach, konferencjach oraz wykładach. To 3 dni, podczas których Kielce stają się centrum rolnictwa i ogrodnictwa, do którego zmierzają producenci i pasjonaci z całej Polski oraz z zagranicy. Z powodu pandemii COVID-19 tegoroczna edycja została przeniesiona z tradycyjnego dla AGROTECH marca i odbędzie się w dniach 8 – 10 października. Nie zabraknie na niej również wystawy FLORAHUMUS.

Targi AGROTECH to istne święto branży rolniczej. W 2019 roku odwiedziła je rekordowa liczba gości: ponad 75 000 osób miało okazję zapoznać się z produktami aż 750 wystawców z ponad 20 krajów. Chociaż organizatorzy borykali się w tym roku z problemami związanymi z pandemią, to większość firm podtrzymała swoją decyzję o uczestnictwie w targach.

Czego możesz się spodziewać?

Targi techniki rolniczej to wspaniała okazja, aby przyjrzeć się z bliska ciągnikom, maszynom i urządzeniom produkcji rolnej oraz ogrodniczym. Jednakże maszyny, nawet te najwyższej klasy, to nie jedyny powód, dla którego warto odwiedzić kielecką imprezę. Od urządzeń ważniejsi są przecież ludzie. Targi to przede wszystkim miejsce spotkań i niepowtarzalna sposobność na zawarcie nowych znajomości, rozmowę ze specjalistami, a nawet z youtuberami i influencerami z branży rolniczej i ogrodniczej. Jeżeli masz jakieś pytania do ekspertów, to nie ma do tego lepszej okazji niż AGROTECH. Z pewnością zdobędziesz też nową wiedzę, która pozwoli Ci trzymać rękę na pulsie branżowych nowinek.

Oczywiście w Kielcach nie zabraknie stoiska FLORAHUMUS, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

Czym jest FLORAHUMUS?

FLORAHUMUS to środek tworzony na bazie kwasów humusowych, czyli substancji o silnych właściwościach wspomagających wzrost i plonowanie roślin. Kwasy humusowe są składnikiem próchnicy i jako takie wpływają na żyzność gleby. Poprawiają retencję wody, co sprawia, że rośliny lepiej znoszą okresy deficytów wodnych. Szerokie właściwości FLORAHUMUS sprawiają, że preparat znajduje zastosowanie zarówno w rolnictwie, jak i ogrodach, sadach, działkach czy nawet przy wspieraniu roślin ozdobnych.

Kwasy humusowe są ekologiczne

FLORAHUMUS jest produktem przyjaznym środowisku, dzięki czemu z powodzeniem może być stosowany w rolnictwie oraz ogrodnictwie ekologicznym. Rynek żywności bio rozwija się w szalonym tempie i zapotrzebowanie na tego typu produkty będzie rosło. Kwasy humusowe to pewny sposób na poprawę plonowania roślin przy jednoczesnym dbaniu o ekosystem.

Szerokie zastosowanie

Stymulator FLORAHUMUS można aplikować wszędzie tam, gdzie wymagana jest żyzna gleba i wysokie plony. Przydaje się zarówno w rolnictwie przemysłowym jak w mniejszych uprawach, ogrodach, hodowlach pod osłonami, sadach czy nawet przy wsparciu domowych roślin ozdobnych.

Odwiedź nasze stanowisko na targach AGROTECH i dowiedz się więcej o właściwościach stymulatora wzrostu FLORAHUMUS oraz o tym, jak może Ci pomóc w poprawieniu plonów na Twoich uprawach.