PL EN DE ES FR RU HR

Wspieramy Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

Wspieramy Fundację Rozwoju Kardiochirurgii

Wspieramy Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

Mamy zaszczyt dołączyć do grona sponsorów Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. Od teraz część dochodów uzyskiwanych ze sprzedaży preparatu FLORAHUMUS będzie przekazywana na konto Fundacji. Dzięki temu wspieramy osoby z chorobami serca oraz rozwój polskiej kardiochirurgii.

Misja Fundacji

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi działa już ponad 30 lat. Przez ten czas członkowie FRK zorganizowali wiele charytatywnych zbiórek i wydarzeń, otworzyli pracownie badawcze, przeprowadzili warsztaty chirurgiczne dla studentów oraz urządzili liczne konferencje i sympozja naukowe. Wszystkiemu przyświeca główny cel: wspieranie rozwoju polskiej kardiochirurgii.

Kardiochirurgia jest dziedziną stale się rozwijającą, w której niezbędne są innowacyjne techniki i technologie pozwalające skutecznie leczyć serce. Główne kierunki działania Fundacji skupiają się więc na dwóch obszarach: badawczym oraz szkoleniowo-dydaktycznym. FRK wspomaga badania nad nowymi technologiami w kardiochirurgi, a także pomaga przy ich wdrażaniu w polskich placówkach. Fundacja współfinansowała również wydanie podręczników: „Zarys Kardiochirurgii” oraz „Kardiochirurgia dziecięca”.

Wspieraj z nami Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

Od lat angażujemy się w inicjatywy społeczne. Ważne są dla nas problemy związane ze środowiskiem, ale także zdrowiem i dobrostanem dzieci. Dlatego pomagamy osobom z problemami kardiologicznymi, wspierając Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. Z zaciekawieniem śledzimy projekty realizowane przez Fundację i czujemy dumę, że możemy być ich częścią. Także i Ty możesz dołączyć do pomocy: od teraz kupując FLORAHUMUS, wspierasz także Fundację.