PL EN DE ES FR RU HR

Targi Polagra Premiery – odwiedź stoisko FLORAHUMUS!

targi polagra 2023

Targi Polagra Premiery – odwiedź stoisko FLORAHUMUS!

Już niebawem pierwsza duża impreza rolnicza tego roku – Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery. Targi odbędą się w Poznaniu i potrwają trzy dni: od 13 do 15 stycznia. Zobaczycie na nich nowoczesne maszyny i najnowsze rozwiązania, które pomogą rolnictwu wkroczyć w erę innowacji. Nie zabraknie również nas! Zapraszamy do odwiedzenia stanowiska FLORAHUMUS: Pawilon 5A, Stoisko 32.

Targi Polagra to rolnicze premiery

Zbliżające się targi to przede wszystkim wydarzenie, podczas którego prezentowane będą nowości produktowe i światowe agro premiery. Impreza poświęcona jest innowacjom – nowoczesnym sprzętom i środkom wspierającym uprawy, które pomogą przygotować Ci się na nadchodzący sezon. Nie jest tajemnicą, że sektor rolnictwa boryka się obecnie z problemami. Susze i inne ekstremalne zjawiska pogodowe stają się coraz częstsze, a we znaki dają się zmiany klimatyczne i drożejące nawozy. Rodzi to potrzebę zmian, naprzeciw której wychodzą producenci oferujący nowe rozwiązania. To właśnie je zobaczycie w najbliższy weekend w Poznaniu! Czeka na Was bogata oferta urządzeń i maszyn, które do tej pory były niedostępne na polskim rynku. Sam sprzęt to jednak nie wszystko. Nowoczesne gospodarstwo rolne nie obejdzie się bez pionierskich środków wspierających plonowanie roślin, na których czele kroczy FLORAHUMUS.

Co czeka na odwiedzających Targi Polagra?

Targi Polagra Premiery to jedno z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Organizatorzy szacują, że w tym roku odwiedzi je nawet 30 000 zwiedzających. Czekać będzie na nich aż 150 stoisk, na których ponad 200 marek zaprezentuje swoje produkty, w tym kombajny, ciągniki, siewniki czy ładowarki. Oprócz tego goście będą mogli podziwiać oraz zaznajamiać się ze sposobem działania nowoczesnych urządzeń, takich jak laserowy system do niechemicznego zwalczania chwastów, cyfrowy miernik strat ziarna czy też technologie informatyczne wspierające decyzje dotyczące nawadniania lub nawożenia. Współczesne rolnictwo, choć boryka się z wieloma problemami, to ma także do swojej dyspozycji mrowie nowatorskich rozwiązań, które znacznie usprawniają procesy produkcyjne i pomagają zaoszczędzić na nawożeniu. Nie dziwi więc, że poznańskie targi ściągają rolników i producentów nie tylko z całej Polski, ale i Europy Środkowo-Wschodniej.

Wymiana doświadczeń i wiedzy

Samo podziwianie premierowych urządzeń to nie wszystko, co mają do zaoferowania targi. To również niepowtarzalna okazja na zdobycie nowych znajomości i kontaktów biznesowych oraz poszerzenie swojej rolniczej wiedzy. Wydarzeniu towarzyszą bowiem liczne prelekcje, fora i seminaria, na których znamienici goście i eksperci dzielą się cennymi informacjami i rolniczym know-how. Zakres tematyczny tych wystąpień jest niezwykle szeroki: od nawożenia i ochrony w różnych systemach uprawy, przez transformację energetyczną Polski po wyzwania związane z Europejskim Zielonym Ładem. Oczywiście w dyskusjach zostanie również podjęty temat: gdzie szukać oszczędności? To zagadnienia na czasie: ceny nawozów i koszty energii rosną, a rentowność gospodarstw spada. Sposoby aplikacji czy precyzyjne określenie dawek pozwalają na zmniejszenie ilości niezbędnych nawozów, a więc prowadzą do znacznej oszczędności.

Uprawa roślin w zgodzie z naturą

Targi Polagra to nie tylko pokaz sprzętów, ale także preparatów wspierających plonowanie: nawozy mineralne i organiczne, środki ochrony roślin czy naturalne stymulatory wzrostu. Wśród bogatej oferty innowacyjnych produktów znajdziesz FLORAHUMUS – preparat na bazie kwasów humusowych. To naturalne związki, które poprawiają fizyczną strukturę gleby i podnoszą jej żyzność. Zwiększają zdolności retencyjne gleby i sprawiają, że rośliny efektywniej pobierają składniki mineralne. Dzięki temu uprawy są bardziej wytrzymałe i obficie plonują. A to wszystko w sposób bezpieczny dla środowiska! Chcesz wiedzieć więcej o zaletach kwasów humusowych i preparatu FLORAHUMUS? Odwiedź nas na targach Polagra Premiery!

Pawilon 5A, Stoisko 32. Zapraszamy!