PL EN DE ES FR RU HR

Targi AGROTECH – zapraszamy do odwiedzenia stoiska FLORAHUMUS

agrotech 2022 kielce florahumus

Targi AGROTECH – zapraszamy do odwiedzenia stoiska FLORAHUMUS

Zbliżają się Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2022 w Kielcach. To istne święto branży rolniczej organizowane jest już od 1995 roku. Przez ten czas impreza zdążyła urosnąć do rangi obowiązkowej dla wszystkich zajmujących się agrobiznesem, zarówno profesjonalistów, jak i hobbystów oraz pasjonatów. Jeżeli chcesz rozszerzyć swoją działalność, nawiązać kontakty, poznać nowoczesne rozwiązania czy po prostu podziwiać spektakularne maszyny rolnicze – to miejsce dla Ciebie. Kieleckie targi odbędą się w dniach 18-20 marca. Na targach nie zabraknie także nas – zapraszamy wszystkich serdecznie na stoisko H18, gdzie spotkacie się z naszymi ekspertami i doradcami FLORAHUMUS.

Dlaczego warto odwiedzić AGROTECH 2022?

W ostatnich latach kielecki AGROTECH miał problemy z organizacją spowodowane pandemią COVID-19. W 2020 roku targi nie odbyły się wcale, a w 2021 roku zostały przełożone z tradycyjnego marca na październik. Jednakże ostatnia edycja sprzed pandemii pokazała niebywałą popularność tego wydarzenia. Kielce odwiedziło wtedy ponad 75 000 pasjonatów rolnictwa, którzy mogli zapoznać się z produktami i maszynami aż 750 wystawców z ponad 20 krajów. Teraz AGROTECH wraca do marcowej daty i ma szansę na odbudowę pozycji jako jednej z najważniejszych rolniczych imprez.

W tym roku odwiedzający mogą zapoznać się z ofertą 450 wystawców. Do ich dyspozycji zostanie oddane 9 hal targowych o powierzchni 40 tys. m2. Jedną z głównych atrakcji będzie rzecz jasna możliwość podziwiania i zapoznania się z najnowocześniejszymi maszynami rolniczymi: ciągnikami, kombajnami i traktorami. Potężne maszyny przeznaczone dla gospodarstw o dużym areale to jednak nie wszystko. Coś dla siebie znajdą również ogrodnicy: wiele ważnych marek zademonstruje swoje specjalistyczne narzędzia, maszyny, urządzenia i akcesoria ogrodnicze i leśne. Tradycyjnie nie zabraknie także środków do produkcji rolniczej: nasion, środków ochrony roślin, nawozów i stymulatorów wzrostu, wśród których znajdzie się FLORAHUMUS.

Targi AGROTECH 2022 to więc niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z ofertą wszystkich najważniejszych firm z branży rolniczej. Każdy, kto chce trzymać rękę na pulsie innowacji w agrobiznesie, nie może przegapić tego wydarzenia. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne dla rozwoju twojego gospodarstwa, ogrodu bądź sadu.

Innowacyjne rozwiązania dla rolnictwa

Truizmem jest już stwierdzenie, że rolnictwo przechodzi gruntowne zmiany. Obecnie priorytetem jest już nie tylko optymalizacja produkcji, ale również racjonalne gospodarowanie zasobami naturalnymi oraz ochrona klimatu. Stąd programy takie jak Europejski Zielony Ład, które nakładają na gospodarstwa pewne ograniczenia. Z drugiej strony rolnicy mają do swojej dyspozycji innowacyjne technologie, które usprawniają procesy produkcyjne. Postępująca informatyzacja w rolnictwie pozwala chociażby na precyzyjne monitorowanie upraw, zarządzanie zużyciem wody czy też usprawnienie nawożenia. Targi AGROTECH to doskonała szansa na zapoznanie się z tymi technologiami. Poszerz swoją wiedzę, zasięgnij porad ekspertów, zdobądź cenne kontakty i sprawdź, które rozwiązania sprawdzą się w twoim gospodarstwie.

FLORAHUMUS – nowoczesne wsparcie dla rolnictwa i ogrodnictwa

Innowacje to jednak nie tylko technologie – to również nowoczesne środki wspomagające uprawy. Wśród nich prym wiodą kwasy humusowe, na których bazuje stymulator wzrostu FLORAHUMUS. Czym jest to spowodowane? Kwasy humusowe oferują kompleksowe wsparcie gleby, m.in.: podnoszą zdrowie gleby, wpływają na dodatni bilans materii organicznej i poprawiają retencję wody. Wszystkie te efekty osiągają w sposób przyjazny środowisku, co jest szczególnie istotne we współczesnym rolnictwie, coraz częściej zwracającym się ku zrównoważonej i ekologicznej agrotechnice. Pragniesz poznać bliżej drogocenne właściwości kwasów humusowych i stymulatora FLORAHUMUS? Zapraszamy do naszego stanowiska na targach AGROTECH – stoisko H18.

AGROTECH 2022: informacje dla zwiedzających

Jeżeli planujesz odwiedzić AGROTECH, oto co powinieneś wiedzieć. Bilet normalny kosztuje 15 zł, a ulgowy (przysługujący młodzieży szkolnej i studenckiej oraz grupom zorganizowanym powyżej 15 osób) 10 zł. Ceny biletów parkingowych to 15 zł za samochody osobowe i 30 zł za autokary.

Godziny otwarcia targów:

18.03.2022: 10.00-16.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 15.30)
19.03.2022: 9.00-16.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 15.30)
20.03.2022: 9.00-16.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 15.30)