PL EN DE ES FR RU HR

Izydory 2023 – zagłosuj na FLORAHUMUS!

izydory 2023

Izydory 2023 – zagłosuj na FLORAHUMUS!

Kapituła Plebiscytu Izydory 2023 zakwalifikowała preparat FLORAHUMUS do pierwszego etapu konkursu! W tym etapie rolnicy mogą głosować na produkty, które efektywnie wspierają ich w codziennej pracy. Głosowanie potrwa do 25 marca. Do drugiego etapu konkursu przejdą produkty z największą liczbą głosów. Spośród nich wybrany zostanie laureat, który otrzyma wyróżnienie Izydor 2023. Organizatorzy przygotowali również atrakcyjne nagrody rzeczowe, w tym główna: Samsung Galaxy S22 Ultra 12/256gb. Oprócz tego na rolników, którzy najciekawiej wykonają konkursowe zadanie, czeka roczna prenumerata jednego z branżowych czasopism.

Niezmiernie cieszymy się z zakwalifikowania do plebiscytu i gorąco zachęcamy do głosowania na FLORAHUMUS w kategorii Rolnictwo Zrównoważone!

Zagłosuj teraz.

Izydory 2023: dlaczego warto wybrać FLORAHUMUS?

FLORAHUMUS to ekologiczny stymulator wzrostu roślin opary na kwasach humusowych – naturalnych związkach powstających w skomplikowanych procesach przemiany materii organicznej. Są one jednym z najważniejszych składników gleby, ponieważ wpływają na jej właściwości fizykochemiczne oraz na rozwój roślin.

FLORAHUMUS ma dużą zawartość wysokiej jakości kwasów humusowych, dzięki czemu znacznie poprawia żyzność gleby. Zwiększa przyswajalność składników pokarmowych przez rośliny oraz stymuluje wzrost systemów korzeniowych roślin, co potwierdzają zarówno badania, jak i relacje usatysfakcjonowanych rolników. FLORAHUMUS sprawia, że rośliny lepiej rosną, a plony są większe i bardziej wydajne. Ponadto kwas humusowy poprawia strukturę gleby i zwiększa jej zdolności retencyjne, dzięki czemu lepiej zatrzymuje ona wodę. A wszystko to osiąga w sposób ekologiczny!

FLORAHUMUS w rolnictwie zrównoważonym

Warto zwrócić uwagę na to, że kwasy humusowe są w pełni bezpieczne dla środowiska i nie mają negatywnego wpływu na jakość uprawianych roślin. Dlatego preparat FLORAHUMUS można wykorzystywać w rolnictwie ekologicznym, co potwierdza certyfikat wydany przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach.

Rolnictwo zrównoważone stawia na równowagę pomiędzy produkcją żywności a ochroną środowiska. FLORAHUMUS korzysta z naturalnej mocy kwasów humusowych, aby zwiększyć efektywność upraw, jednocześnie nie wpływając negatywnie na środowisko. Z tego powodu znalazł się w kategorii Rolnictwo Zrównoważone plebiscytu Izydory 2023.

Jak oddać głos w plebiscycie Izydory 2023?

  1. Wejdź w link: https://izydory.com/glosowanie-produkty
  2. Wybierz po 1 produkcie w 11 kategoriach.
  3. W kategorii Rolnictwo Zrównoważone wybierz FLORAHUMUS.
  4. Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, odpowiedz na pytanie konkursowe.
  5. Podaj swoje dane, w tym adres e-mail, na który przyjdzie link aktywujący zgłoszenie.
  6. Potwierdź swój głos, klikając w link aktywujący.