PL EN DE ES FR RU HR

FLORAHUMUS odkryciem roku 2021!

kwasy humusowe żyzna gleba

FLORAHUMUS odkryciem roku 2021!

FLORAHUMUS został Odkryciem Roku 2021 – plebiscycie organizowanym w ramach sondażu Laur Konsumenta / Laur Klienta. Ten konsumencki certyfikat nadany został po wyłonieniu najpopularniejszych i najbardziej cenionych marek w Polsce. Wśród najlepszych produktów w kraju znalazł się FLORAHUMUS, który to cieszy się zaufaniem wśród społeczeństwa, mimo stosunkowo krótkiego czasu dystrybucji. Dziękujemy!

Okrycie Roku 2021

Laur Konsumenta / Laur Klienta to sondaż prowadzony wśród konsumentów. Laur Konsumenta/Klienta jest jednym z najbardziej znanych certyfikatów przyznawanych przez konsumentów – laury zostały już bowiem przyznane 17 razy! Z kolei Odkrycie Roku jest jedną z kategorii tych certyfikatów. Jak informują organizatorzy, kategoria powstała z myślą o produktach, które dopiero niedawno weszły na rynek, a które mimo wszystko zdobyły uznanie klientów. FLORAHUMUS został nominowany w wyniku dużego i nieustannie rosnącego zainteresowania Polaków!

Kto wybiera odkrycie roku?

Aby uzyskać tytuł Odkrycia Roku należy zostać po raz pierwszy wskazany do ogólnopolskiego plebiscytu Laur Konsumenta/Klienta oraz cieszyć się nieustannie rosnącym zainteresowaniem. FLORAHUMUS jest stosunkowo nowym produktem, ponieważ do konsumentów trafił w minionym roku! W związku ze spełnieniem wymagań plebiscytu, FLORAHUMUS został doceniony przez Redakcyjną Komisję Weryfikacyjną i uzyskał tytuł Odkrycia Roku 2021!

FLORAHUMUS najlepszy wśród nowych stymulatorów wzrostu roślin

FLORAHUMUS to ekologiczny stymulator wzrostu roślin, który powstaje z naturalnych kwasów humusowych. Są one częścią najbardziej żyznej warstwy gleby, czyli próchnicy glebowej, ale znajdziemy je również w wodzie, węglu czy torfie! Kwasy humusowe zawarte we FLORAHUMUSIE wspomagają retencję wody, pozytywnie wpływają na plonowanie, a także pomagają w oczyszczeniu gleby z metali ciężkich!

Skąd bierze się FLORAHUMUS i jak działa?

Nasz stymulator jest pozyskiwany z polskiego węgla brunatnego, wydobywanego ze złóż KWB Sieniawa sp. z o.o. w województwie lubuskim. Dzięki wysokiej zawartości węgla, kwasy humusowe tworzące FLORAHUMUS mają ciemnobrązowy, nawet czarny kolor. Bardzo dobrze rozpuszczają się w wodzie, dzięki czemu można je stosować zarówno do podlewania, jak i opryskiwania swoich upraw!

Dzięki kwasom humusowym, czyli głównemu składnikowi próchnicy, FLORAHUMUS pozytywnie wpływa na kondycję roślin. Stymulator sprawia, że woda dłużej zatrzymywana jest w obrębie korzeni, roślina szybciej i lepiej rozwija system korzeniowy. Po zastosowaniu FLORAHUMUSU odnotowano także zwiększenie ilości chlorofilu w liściach, który odpowiada za proces fotosyntezy!

Wydajny i ekologiczny – zarówno w rolnictwie, jak i przydomowych ogródkach

Popularność FLORAHUMUSU może wynikać z wielu pozytywnych aspektów produktu. Jakich? FLORAHUMUS jest bowiem ekologiczny – naturalne kwasy humusowe pomagają zadbać o kondycję gleby, wspomagając użyźnianie i wypłukując szkodliwe związki metali ciężkich. Oprócz tego, FLORAHUMUS jest bardzo wydajny – już 300 mililitrów wystarczy na 1 hektar oprysku.

Po wykorzystaniu FLORAHUMUSU gleba jest bardziej przystosowana do zatrzymywania wody, dzięki czemu rośliny o wiele lepiej wytrzymają okresy suszy, a sama ziemia nie będzie tak narażona na erozję. Dzięki temu, że FLORAHUMUS jest ekologiczny, nie wpłynie negatywnie na uprawy ani środowisko. Dlatego też nasz produkt cieszy się wysoką popularnością wśród świadomych konsumentów i mógł być nominowany do Odkrycia Roku 2021!