PL EN DE ES FR RU HR

Florahumus Debiutem Roku 2021 w programie Konsumencki Lider Jakości!

kwasy humusowe huminowe i fulwowe

Florahumus Debiutem Roku 2021 w programie Konsumencki Lider Jakości!

FLORAHUMUS otrzymał tytuł Konsumencki Lider jakości – Debiut Roku 2021 w jubileuszowej edycji plebiscytu organizowanego przez Strefę Gospodarki! FLORAHUMUS kojarzy się konsumentom z wysoką jakością i dobrą ceną, dzięki czemu został wyróżniony, zajmując miejsce obok największych polskich marek.

Jacy są liderzy jakości?

Konsumencki Lider Jakości to program, który bazuje na ogólnopolskich badaniach opinii przeszło 15.000 konsumentów! Oceniane są między innymi ceny, wygląd opakowania, a także dostępność ofert biorących udział w programie. Badani konsumenci decydują więc, które marki, produkty i usługi ich zdaniem przodują na polskim rynku.

Debiut Roku 2021

Ten program został stworzony z myślą o młodych firmach, produktach i usługach, które dopiero pojawiły się na rynku, ale już zostały zauważone na rynku. Organizatorzy programu Konsumencki Lider Jakości postanowili ocenić i wyróżniać te marki, które prężnie się rozwijają. W ten kanon idealnie wpisał się FLORAHUMUS!

Czym jest FLORAHUMUS?

FLORAHUMUS to stymulator wzrostu roślin, który powstał na bazie kwasów humusowych. Są to związki organiczne, budujące najbardziej żyzną warstwę gleby – próchnicę. Powstają one z węgla brunatnego, pozyskiwanego z Kopalni Węgla Brunatnego Sieniawa. FLORAHUMUS ma postać płynu, który może służyć zarówno jako oprysk, ale i ciecz robocza do podlewania!

Jak wyłania się najlepszych?

Pulę badanych stanowią aktywni konsumenci – decydują oni, które produkty ich zdaniem: są dobre jakościowo i mają odpowiednią cenę. Pod uwagę brane jest także to, jakie skojarzenia budzą konkretne marki. Dzięki przeprowadzonym badaniom wiadomo również jak bardzo firma jest rozpoznawalna, a także jak bardzo przywiązani są do niej klienci. Wśród przedsiębiorstw o podobnej specjalizacji, FLORAHUMUS okazał się być najczęściej wybieranym produktem przez osoby poddane badaniu.

Gdzie stosować FLORAHUMUS?

Nasz uniwersalny środek może być stosowany zarówno w wyspecjalizowanym rolnictwie, w przydomowych ogródkach i warzywnikach, a także w uprawach pod osłonami! Oprócz tego, dzięki certyfikatowi FLORAHUMUS jest środkiem, który z powodzeniem znajdzie zastosowanie w uprawach ekologicznych. Dzięki wielu badaniom i pozytywnym rekomendacjom, FLORAHUMUS może poszczycić się szczególnym dopracowaniem, owocującym w produkt najwyższej jakości, który zdobył Debiut Roku 2021.

Jak działa FLORAHUMUS?

FLORAHUMUS dostarcza do gleby związki, które wspomogą wytwarzanie próchnicy glebowej. Dzięki naszemu środkowi Twoje uprawy będą zdrowsze, ponieważ wspomoże on rozwój systemu korzeniowego. Oprócz tego FLORAHUMUS ma pozytywny wpływ na gospodarkę wodną i glebę. Pomaga w retencjonowaniu wody, zatrzymując ją na poziomie korzeni.