PL EN DE ES FR RU HR

AGROTECH 2023 w Kielcach – odwiedź stoisko FLORAHUMUS!

Zaproszenie na Agrotech 2023

AGROTECH 2023 w Kielcach – odwiedź stoisko FLORAHUMUS!

Agrotech w Kielcach to jedna z najważniejszych imprez rolniczych nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Prawdziwe branżowe święto, na którym tysiące rolników i pasjonatów branży agro spotyka się, wymienia doświadczeniami i kontaktami oraz zapoznaje z technologicznymi nowinkami. Jeżeli chcesz nawiązać nowe znajomości biznesowe, poznać innowacje i rolnicze trendy czy po prostu dowiedzieć się, co w branży agro piszczy, to nie możesz przegapić targów Agrotech 2023. Nie zabraknie na nich również ekipy FLORAHUMUS. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i inspirujących rozmów z naszymi ekspertami i doradcami, dzięki którym lepiej poznasz produkty FLORAHUMUS.

Wydarzenie potrwa od 17 do 19 marca. Znajdziesz nas w Hali H, Stoisko H62

Targi Techniki Rolniczej z tradycjami

Agrotech to impreza o długoletniej tradycji: w tym roku odbędzie się już 28. edycja. Na przestrzeni lat targi urosły do rangi jednej z największych i najważniejszych wystaw rolniczych w Polsce. Choć ostatnio nie obyło się bez problemów spowodowanych pandemią COVID-19 – w 2020 roku targi się nie odbyły, a 26. odsłona została przełożona na październik – to w zeszłym roku kielecka impreza wróciła z pełną mocą. Odwiedziło ją mnóstwo rolników, którzy szukali przede wszystkim remedium na drożejące nawozy oraz podziwiali nowoczesne maszyny. Naszą relację z tamtego wydarzenia obejrzysz tutaj.

Agrotech 2023: co czeka na odwiedzających?

XXVIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH to olbrzymia impreza: swoją ofertę zaprezentuje na niej ponad 400 firm. Do dyspozycji gości zostanie oddanych aż 10 hal targowych – to więcej niż rok temu. Goście będą podziwiali najnowocześniejsze ciągniki, kombajny, urządzenia do obsługi rolniczej czy systemy zarządzania i nawigacji. Możesz spodziewać się prekursorskich maszyn, np. napędzanych silnikiem elektrycznym czy też autonomicznych robotów. Nie zabraknie również ofert producentów środków wspierających uprawy: nawozów, środków ochrony roślin oraz stymulatorów wzrostu roślin, a także materiałów siewnych i paszy.

Stoiska wystawców to oczywiście nie wszystko, na co mogą liczyć goście kieleckich targów. Czeka na nich moc innych atrakcji, chociażby konferencje i warsztaty, wśród których podejmowane będą również tematy szczególnie nurtujące obecnie rolników, takie jak rolnictwo precyzyjne czy ekoschematy. Ponadto Agrotech to szansa spotkania z agro influencerami, popularnymi rolnikami i gospodarzami oraz całą rzeszą ekspertów, z którymi możesz wymienić się wiedzą i doświadczeniami.

Oszczędność w trudnych czasach

Nie ulega wątpliwości, że czasy dla branży agro są trudne. Drożeją nawozy i inne środki niezbędne do produkcji, a ponadto rolnicy zmagają się z konsekwencjami zmian klimatycznych. Wdrażane są nowe przepisy, które na celu mają m.in. promocję zrównoważonego rolnictwa. Dlatego można się spodziewać, że na tegorocznej edycji targów producenci postawią nacisk nie tylko na zwiększenie efektywności produkcji, ale także na oszczędność i ekologiczność oferowanych rozwiązań. W ten trend doskonale wpisuje się FLORAHUMUS.

Nowoczesny stymulator wzrostu roślin FLORAHUMUS

FLORAHUMUS to stymulator wzrostu roślin bazujący na kwasach humusowych. Preparat poprawia skład gleby, wzmacnia system korzeniowy oraz wpływa na lepsze magazynowanie wody w glebie. Dzięki temu przyczynia się do poprawy wzrostu i plonowania roślin oraz zapewnia im zdrowy rozwój. Nasz produkt został opracowany z najwyższej jakości naturalnych surowców. Dzięki temu FLORAHUMUS jest bezpieczny dla środowiska, co potwierdza opinia wydana przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź nas na targach Agrotech!

FLORAHUMUS na Agrotech 2023

Ekipa FLORAHUMUS z przyjemnością zaprasza na nasze stoisko podczas XXVIII Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH. Zaprezentujemy nasze produkty i odpowiedzi na problemy, z jakimi borykają się rolnicy w dzisiejszych czasach. FLORAHUMUS to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają naturalnych i skutecznych metod wspierania plonowania roślin.

Na stoisku FLORAHUMUS będziecie mieli okazję spotkać się z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią korzyści wynikające z użycia kwasów humusowych w uprawie roślin.

Odwiedź FLORAHUMUS na Agrotech 2023: Hala H, Stoisko H62

Najważniejsze informacje

Gdzie? Targi Kielce, Zakładowa 1.

Kiedy? 17-19 marca.

Godziny otwarcia:

piątek, 17 marca: 10 – 16 (sprzedaż biletów do godziny 15.30)

sobota, 18 marca: 9 – 16 (sprzedaż biletów do godziny 15.30)

niedziela, 19 marca: 9 – 16 (sprzedaż biletów do godziny 15.30)

Ceny biletów na Agrotech:

Ceny biletów parkingowych: