PL EN DE ES FR RU HR

Targi AGROTECH 2021 już jutro! Odwiedź stoisko FLORAHUMUS

agrotech kielce 2021

Targi AGROTECH 2021 już jutro! Odwiedź stoisko FLORAHUMUS

W tym roku wszyscy pasjonaci rolnictwa musieli czekać na targi AGROTECH w Kielcach dłużej niż zazwyczaj. Z powodu pandemii impreza została bowiem przesunięta z marca na październik. Okres oczekiwania dobiegł jednak końca, a największe wydarzenie rolnicze w Polsce startuje już jutro, w piątek 8 października. Targi potrwają do niedzieli: to 3 dni, podczas których producenci, rolnicy i entuzjaści branży będą podziwiali najnowocześniejszy sprzęt oraz nawiązywali kontakty biznesowe. Na kieleckich targach nie zabraknie stoiska FLORAHUMUS i naszych ekspertów. Serdecznie zapraszamy do jego odwiedzenia. Znajdziesz nas w hali E, na stoisku nr 8.

Dlaczego warto odwiedzić targi AGROTECH?

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń rolniczych w kraju. W 2019 roku pobiła wszelkie rekordy: ponad 75 000 gości odwiedziło stanowiska 750 wystawców. Te oszałamiające liczby nie dziwią, ponieważ kieleckie targi to najlepsza okazja, aby zapoznać się z najnowszymi modelami maszyn: ciągnikami, rozrzutnikami obornika czy przyczepami rolniczymi oraz innymi innowacyjnymi rozwiązaniami dla tego sektora. To również idealna impreza na nawiązywanie nowych kontaktów, zarówno biznesowych, jak i prywatnych. Targi odwiedzi ogromna ilość ekspertów i influencerów z branży rolniczej, z którymi możesz zamienić słowo i wymienić się doświadczeniami.

Innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

Nie ma żadnych wątpliwości, że rolnictwo jest jednym z najszybciej zmieniających się sektorów gospodarki. Promocja ekologicznych rozwiązań, wzrastające zapotrzebowanie na żywność, rosnące ceny nawozów uzależnione od globalnych rynków: to tylko część z czynników, które musi brać pod uwagę rolnik. Wychodząc naprzeciw tym problemom, powstają coraz to nowsze rozwiązania, np. wdrażanie do rolnictwa technologii cyfrowych lub zautomatyzowanych systemów sterowania. Targi AGROTECH w Kielcach to świetne miejsce, aby zapoznać się z podobnymi technologiami. Nie zabraknie na nich wystawców i specjalistów zajmujących się innowacjami w rolnictwie.

Na rynku rolniczym duże zmiany zachodzą również w kwestii wykorzystywanych nawozów, stymulatorów wzrostu i środków ochrony roślin. Również tutaj szuka się nowatorskich metod wspierania upraw: jednocześnie przyjaznych środowisku oraz skutecznych. Takim produktem jest nasz stymulator wzrostu FLORAHUMUS, który z powodzeniem może być wykorzystywany w rolnictwie ekologicznym.

Plan targów AGROTECH w Kielcach

Targi potrwają 3 dni. W piątek, o godzinie 10:00 w sali OMEGA Centrum Kongresowego, odbędzie się uroczyste otwarcie. W sobotę, oprócz zwiedzania ekspozycji, można wziąć udział w konferencji dotyczącej rynku drobiu: Global Poultry Web Congress. Wydarzenie ma charakter hybrydowy, co oznacza, że prelekcje będzie można oglądać zarówno na żywo, jak i on-line. W konferencji udział weźmie grono międzynarodowych ekspertów, którzy wygłoszą referaty dotyczące trzech głównych problemów branży: ekonomii, dobrostanu i żywienia.

Również w sobotę, o godzinie 11:00 w sali E3 w hali E odbędzie się spotkanie z blogerami rolniczymi. To niepowtarzalna szansa na zobaczenie i porozmawianie z ludźmi, którzy na co dzień piszą o rolnictwie.

Poznaj bliżej kwasy humusowe FLORAHUMUS

Targi AGROTECH to możliwość zapoznania się z FLORAHUMUSEM. To nowoczesny stymulator wzrostu tworzony na bazie kwasów humusowych. Kwasy humusowe to substancje poprawiające właściwości gleby oraz jej żyzność. Zwiększają także retencję wody w glebie, co czyni z nich idealny środek na okresy suszy. FLORAHUMUS ma również pozytywny wpływ na przyswajalność mikro i makroelementów, dzięki czemu znacznie poprawia potencjał plonotwórczy wszystkich upraw. Szerokie właściwości preparatu FLORAHUMUS pozwalają na jego wszechstronne zastosowanie.

Jeżeli chcesz poznać bliżej właściwości stymulatora wzrostu FLORAHUMUS to odwiedź nasze stanowisko na targach AGROTECH w hali E, na stoisku nr 8. Dowiesz się więcej o zastosowaniach, cechach i wpływie na poprawę plonów Twoich upraw.

Informacje dla odwiedzających targi

Godziny otwarcia:

8.10.2021: 10:00 – 17:00

9.10.2021: 9:00 – 17:00

10.10.2021: 9:00 – 17:00 

Ceny biletów: normalny: 10 zł, ulgowy dla młodzieży szkolnej i studenckiej oraz dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób (opiekun bezpłatnie): 5 zł

Ceny biletów parkingowych: samochody osobowe: 15 zł, autokary: 30 zł