PL EN DE ES FR HR

Filmy

XXVII Targi Rolnicze AGRO-TARG 2021 w Kalsku

Targi Rolnicze AGRO-TARG 2021 to doskonała okazja do dzielenia się doświadczeniem i wiedzą podczas interesujących spotkań i rozmów. Stanowisko FLORAHUMUS odwiedzało mnóstwo osób: działkowiczów, ogrodników i rolników. Na targach odbyło się również wręczenie nagród dla najlepszych gospodarstw. Jednym z fundatorów nagród był FLORAHUMUS. Zobacz relację z tego wydarzenia:


FLORAHUMUS: efekty zastosowania na rzepaku

Odwiedziliśmy z kamerą gospodarstwo Pana Eugeniusza, który zastosował preparat FLORAHUMUS na rzepaku. Rolnik podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami i uwagami na temat efektów. Kwasy humusowe pomogły m.in. w wytworzeniu chlorofilu oraz poprawieniu zdrowia roślin. Na co jeszcze miał wpływ FLORAHUMUS? Jak zwiększył się plon? Po odpowiedzi zapraszamy do obejrzenia filmu:


AGRO SHOW BEDNARY 2021

W dniach 24-26.09.2021 odbyła się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW BEDNARY. To wspaniałe miejsce do nawiązywania nowych kontaktów, podziwiania imponujących maszyn rolniczych i dzielenia się swoją rolniczą pasją. Na AGRO SHOW można również zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami dla rolnictwa i ogrodnictwa, takimi jak kwasy humusowe. W Bednarach znalazło się również stanowisko FLORAHUMUS, które cieszyło

Czytaj dalej…


XXVI Międzynarodowe Targach Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach

Obejrzyj naszą relację z AGROTECH 2021 w Kielcach. To jedna z najważniejszych imprez agrotechnicznych w kraju, na którą zjeżdżają się pasjonaci rolnictwa z całej Polski. Na odwiedzających czekały wspaniałe, nowoczesne maszyny, innowacyjne rozwiązania dla rolnictwa i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko FLORAHUMUS. Zapraszamy do obejrzenia relacji z AGROTECH 2021.


FLORAHUMUS: efekty zastosowania na ziemniakach

Odwiedziliśmy plantację ziemniaków w Jemiołowie, na której zostały zastosowane kwasy humusowe (preparat FLORAHUMUS). Dzięki aplikacji stymulatora wzrostu FLORAHUMUS bulwy były większe i bardziej wytrzymałe, a plon wzrósł o 25-30%. Zobacz film i dowiedz się, co o skuteczności naszego preparatu sądzi sam rolnik.


Targi rolne AGRO POMERANIA 2021 w Barzkowicach

W tym roku odbyła się 33 edycja targów AGRO POMERANIA w Barzkowicach. To jedna z największych i najstarszych rolniczych imprez plenerowych w Polsce. Nie zabrakło na niej przedstawicieli ekipy FLORAHUMUS, którzy profesjonalnie opisywali właściwości kwasów humusowych. Na miejscu spotkaliśmy się z Panem Arkadiuszem Semczyszakiem – głównym specjalistą w Zachodniopomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego. Pan Arkadiusz opowiedział

Czytaj dalej…


Pierwszy zabieg na burakach cukrowych

Początek lipca to intensywne prace w uprawach. Podobnie jest w gospodarstwie w województwie zachodniopomorskim, gdzie zastosowany został oprysk 0,5 litra na 1 hektar upraw buraka cukrowego. Niska temperatura i susza przyczyniły się do marnego wzrostu roślin, dlatego też nasz klient zdecydował się zastosować FLORAHUMUS. Już praktycznie co roku Polska zmaga się z niedoborami wody, dlatego

Czytaj dalej…


Zabieg na kukurydzy

Aby ratować kukurydzę przed niszczącymi skutkami suszy, klient zdecydował się zastosować FLORAHUMUS. Oprysk został wykonany z opóźnieniem ze względu na suszę, jednak deszcz i wzrost temperatury do ok. 20 stopni pozwolił na zastosowanie pierwszej dawki. Z filmu dowiesz się jak wygląda oprysk FLORAHUMUSEM i jak nasz środek wygląda na roślinach!


FLORAHUMUS – efekty na pomidorach

Czy FLORAHUMUS działa też na pomidory? Czy można stosować go w uprawach ekologicznych w szklarniach? Na te i wiele innych pytań odpowiedział nasz klient. Porównał on rośliny, które nie były wspierane FLORAHUMUSEM oraz te krzaki pomidorów, które otrzymały dawkę naszego środka. Po drugim zabiegu zdecydowanie widać różnicę w kolorze liści, ilości wykształconych kwiatów oraz grubość

Czytaj dalej…


Rzepak ozimy – efekty po zastosowaniu FLORAHUMUS

Jesteśmy w Powiecie Strzelińskim i sprawdzamy efekty stosowania środka FLORAHUMUS na uprawie rzepaku ozimego. Pan Eugeniusz opowiada o tym, dlaczego zdecydował się na wspieranie upraw kwasami humusowymi oraz jaką dawkę, w których okresach wzrostu zastosował. Rolnik odpowiedział również na pytania: czy warto stosować FLORAHUMUS, a także jakie możliwości daje nasz środek!