PL EN DE ES FR RU HR

Zielone AGRO SHOW 2023 – odwiedź stoisko FLORAHUMUS

Zielone AGRO SHOW 2023

Zielone AGRO SHOW 2023 – odwiedź stoisko FLORAHUMUS

W dniach 21–22 maja 2023 r. odbędzie się Zielone AGRO SHOW w Ułężu. To jedna z ważniejszych wystaw rolniczych w Polsce – tegoroczna odsłona to już XIX edycja tego wydarzenia. Na imprezie poznasz nowoczesne trendy w hodowli zwierząt, obejrzysz innowacyjne maszyny rolnicze czy odwiedzisz stoiska firm produkujące nasiona, nawozy i stymulatory wzrostu roślin. To istne święto dla wszystkich rolników, na którym możesz poznać innych pasjonatów branży agro i wymienić się z nimi wiedzą i doświadczeniami. Na Zielonym AGRO SHOW w Ułężu nie zabraknie ekipy FLORAHUMUS. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Wydarzenie odbędzie się 21 i 22 maja 2023 r. na lotnisku w Ułężu. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Co na Ciebie czeka?

Zielone AGRO SHOW w Ułężu to targi z tradycjami. W tym roku na imprezie po raz pierwszy odbędą się pokazy Animal Show, na których zaprezentowane zostaną zwierzęta hodowlane: bydło białogrzbiete, bydło mleczne oraz rodzime rasy koni. Oprócz tego na wystawie zobaczysz w akcji i warunkach polowych nowoczesne maszyny wszystkich najważniejszych producentów z kraju i całego świata. Ponadto poznasz wielu specjalistów, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Organizatorzy przewidują, że targi może odwiedzić nawet 30 000 gości! Będą oni mieli do swojej dyspozycji stoiska aż 150 wystawców.

Zielone AGRO SHOW 2023 – FLORAHUMUS zaprasza!

Zielone AGRO SHOW to niezrównana okazja, by poznać i doświadczyć najnowocześniejszych technologii produkcji pasz zielonych dla bydła oraz zapoznać się z innowacyjnymi maszynami rolniczymi. Nie zabraknie także producentów środków wspierających plonowanie roślin, a wśród nich naturalnego stymulatora wzrostu roślin FLORAHUMUS.

Mamy przyjemność zaprosić Was do odwiedzenia naszego stoiska podczas Zielonego AGRO SHOW. Pragniemy podzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą na temat korzyści, jakie nasz produkt może przynieść Waszym uprawom. Będziemy tam, aby odpowiedzieć na Wasze pytania, przedstawić nasze innowacyjne rozwiązania i pokazać, jak stymulator wzrostu roślin bazujący na kwasach humusowych może poprawić jakość i wydajność Waszych upraw.

Nie tylko zaprezentujemy nasz naturalny stymulator wzrostu roślin, ale również będziemy mieli okazję porozmawiać o Waszych potrzebach, wyzwaniach i celach. Chcemy pomóc Wam w osiągnięciu optymalnych wyników i zwiększeniu efektywności Waszej produkcji. Nasz zespół ekspertów będzie dostępny na miejscu, gotowy do udzielenia informacji i praktycznych wskazówek. Zaprezentujemy także, jak można wykorzystać FLORAHUMUS w Waszych gospodarstwach.

Serdecznie zapraszamy Was na ZIELONE AGRO SHOW, które odbędzie się w terminie 20-21 maja 2023 r. w Ułężu. Dołączcie do nas, aby zobaczyć, jak stymulator wzrostu roślin FLORAHUMUS może zrewolucjonizować Waszą produkcję.

Czekamy na Was z niecierpliwością na naszym stoisku!

Najważniejsze informacje:

Gdzie? Moto-Park 08-503 Nowodwór (byłe lotnisko Ułęż).

Kiedy? 20-21 maja 2023 r.

Godziny otwarcia:

Sobota 20 maja 9:00 – 17:00

Niedziela 21 maja 9:00 – 17:00

Wstęp wolny