PL EN DE ES FR RU HR

Zapraszamy na Agro Show w Bednarach

agro show bednary 2021

Zapraszamy na Agro Show w Bednarach

Międzynarodowe Targi Agro Show w Bednarach k. Poznania odbędą się w tym roku w tradycyjnej formie. Impreza wraca po przerwie wynikającej z ograniczeń spowodowanych pandemią COVID-19. Wszyscy rolnicy oraz entuzjaści rolnictwa będą mogli wziąć udział w jednym z największych wydarzeń plenerowych branży rolniczej w Polsce. Innowacyjne rozwiązania, nowoczesne maszyny i prekursorskie produkty czekają na spragnionych nowinek zwiedzających. Impreza Agro Show odbędzie się w dniach 24-26 września, a swoją wystawę na niej będzie miał również FLORAHUMUS.

Jakie atrakcje czekają na odwiedzających?

Agro Show to targi z wieloletnią tradycją, organizowane już od 1999 roku. W trakcie tej długiej historii zdążyły wyrobić sobie opinię jako doskonałego miejsca spotkań pasjonatów rolnictwa. Dla wystawców to doskonała okazja do zaprezentowania nowoczesnych maszyn i urządzeń rolniczych oraz produktów ochrony i stymulacji wzrostu roślin. Z kolei dla odwiedzających to szansa na zapoznanie się z ofertą producentów, zdobycie wiedzy, poznanie nowych ludzi i zawiązanie kontaktów biznesowych.

Każdego roku na Agro Show pojawia się około 800 wystawców oraz 140 000 odwiedzających. Według przewidywań organizatorów nie inaczej będzie w trakcie tegorocznej edycji: są przygotowani na przybycie ponad 150 000 gości. Te liczby robią wrażenie, Agro Show jest bowiem nie bez powodu jedną z najchętniej odwiedzanych imprez. Każdy rolnik, który chce być na bieżąco z branżowymi technologiami, nie może przegapić targów Agro Show. Znajdą się tu wystawy wszystkich najważniejszych firm krajowych oraz zagranicznych. Prezentowane maszyny można także oglądać w trakcie pracy, a obecnym na targach ekspertom zadać nurtujące pytania.

Agro Show to wystawa nie tylko maszyn, ale także nawozów, nasion i środków ochrony roślin. Rolnicy mogą poznać branżowe trendy oraz przekonać się o skuteczności produktów takich jak FLORAHUMUS, czyli nowoczesnego stymulatora wzrostu wytwarzanego na bazie kwasów humusowych.

Czym są kwasy humusowe?

Kwasy humusowe są produktem rozkładu materii organicznej i stanowią główny składnik próchnicy glebowej. Decydują o żyzności gleby, jej pojemności wodnej oraz dostępności składników odżywczych. Dzięki dużej zawartości węgla są doskonałym pożywieniem dla pożytecznych mikroorganizmów glebowych, które dodatkowo wspomagają rozwój roślin. Zawierający w swoim składzie kwasy humusowe FLORAHUMUS pozytywnie wpływa na gospodarkę wodną w glebie, sprzyja rozwojowi korzeni oraz wspomaga fotosyntezę poprzez zwiększanie ilości chlorofilu w liściach. To świetne rozwiązanie dla innowacyjnego rolnictwa.

Poznaj FLORAHUMUS bliżej

Jeżeli ciekawią Cię drogocenne właściwości preparatu FLORAHUMUS to odwiedź nasze stanowisko na Agro Show w Bednarach. Dowiesz się nie tylko, w jaki sposób możesz wesprzeć plonowanie roślin, ale też poznasz znaczenie kwasów humusowych dla ekosystemu. FLORAHUMUS jest bowiem preparatem przyjaznym środowisku, który z powodzeniem może być wykorzystywany w rolnictwie ekologicznym.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do naszego stoiska!