PL EN DE ES FR RU HR

Agro Show Bednary 2022. Odwiedź stoisko FLORAHUMUS!

Agro Show Bednary 2022

Agro Show Bednary 2022. Odwiedź stoisko FLORAHUMUS!

Już 23 września rozpocznie się największa w Europie Wystawa Rolnicza: Agro Show Bednary 2022. Na trzy dni Bednary koło Poznania staną się rolniczą Mekką, do której będą zmierzali wszyscy pasjonaci agronomii. To wspaniała okazja na podziwianie najnowszych maszyn i urządzeń, zapoznanie się z ofertą środków produkcji i zawarcie cennych biznesowych znajomości. Oczywiście na imprezie nie zabraknie ekipy FLORAHUMUS. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym poznasz właściwości kwasów humusowych.

Co czeka na odwiedzających Agro Show Bednary 2022?

Agro Show jest największą europejską wystawą rolniczą. Nie dziwi więc jej popularność wśród odwiedzających, których w tym roku może być nawet 140 000. Czekają na nich stoiska 700 wystawców (z czego ponad 100 to firmy zza granicy), wśród których znajdą się topowi producenci maszyn i urządzeń rolniczych. Na wystawie obejrzysz pionierskie ciągniki, traktory (w tym maszyny napędzane ekologicznymi paliwami, np. wodorem), opryskiwacze, ładowarki teleskopowe, agregaty uprawowe, drony czy rozsiewacze nawozów – krótko mówiąc wszystko, co może być potrzebne we współczesnym, innowacyjnym gospodarstwie rolnym. Nie lada gratkę stanowi fakt, że część z tych urządzeń będzie można zobaczyć w akcji podczas pokazów polowych. Interesuje cię, jak działają nowoczesne brony mulczujące, rozrzutniki obornika czy samojezdne opryskiwacze? Agro Show jest doskonałą okazją, żeby to sprawdzić!

Goście wystawy będą podziwiali nie tylko maszyny rolnicze. Na imprezie w Bednarach zapoznasz się także z ofertą nasion, nawozów, stymulatorów wzrostu czy środków ochrony roślin. Wszystko to w atmosferze rolniczego święta, wśród ludzi zafascynowanych agronomią i agrotechniką.

Wiedza i kontakty

Na Agro Show zmierzają nie tylko wytrawni rolnicy, ale również uczniowie i studenci. To w końcu perfekcyjna szansa dla kolejnego pokolenia rolników na zdobycie ogromnej wiedzy. Poza tym już teraz poznają się z ludźmi, z którymi w przyszłości będą mogli współpracować. Na imprezie odbędzie się także finał konkursu Student na Medal, a przyjazd uczniów jest dofinansowany przez organizatorów. Dlatego dla młodzieży to wyjątkowo atrakcyjna oferta i możliwość pogłębienia rolniczych kwalifikacji.

Normą staje się także to, że wydarzenia rolnicze odwiedzają liczni influencerzy i youtuberzy. Masz swojego ulubionego internetowego twórcę? Może spotkasz go w Bednarach, a nawet znajdziesz się później w relacji na jego kanale.

FLORAHUMUS na Agro Show Bednary 2022

Zwiedzający Agro Show odwiedzą stoiska producentów nawozów i stymulatorów wzrostu roślin. Wśród nich znajdzie się FLORAHUMUS – nowoczesny stymulator bazujący na kwasach humusowych, czyli substancjach, które znacznie podnoszą żyzność gleby. Nie jest odkrywczym stwierdzenie, że sektor rolnictwa przechodzi ogromne zmiany. Kryzys klimatyczny, unijne dyrektywy nakazujące zmniejszenie użycia chemicznych nawozów i środków ochrony roślin, astronomiczne ceny energii i środków produkcji – wszystko to sprawia, że współczesny rolnik poszukuje alternatywnych metod wspierania upraw. Taką metodą jest właśnie FLORAHUMUS – skuteczny, tani i w 100% naturalny, co potwierdza certyfikat ekologiczny wydany przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa. Chcesz zgłębić właściwości kwasów humusowych? Odwiedź nasze stoisko na Agro Show Bednary 2022! Czekamy na Was w strefie branżowej, stoisko nr 18.